Munkalehetőségek

Alakítsuk együtt a jövőnket!

Olyan partnert keres, akivel új szakmai utakra léphet? Aki kihívást jelentő feladatokat kínál Önnek egy jövőbeli piacon? Akinél kollegiális környezetet, sokoldalú támogatási lehetőségeket és érvényesülési lehetőséget találhat? Teljesen mindegy, hogy felsőfokú végzettséggel vagy anélkül kíván belépni hozzánk, hogy teljesen újfajta területre téved vagy erős alapokra kíván építkezni: Amennyiben Ön készen áll a változásokra, szenvedélyesen kitart törekvése mellett és örömét leli a kihívásokban, akkor hosszú távú perspektívát kínálunk Önnek.

Mert családi középvállalkozásként egészen különleges megbecsülésben részesítjük munkatársainkat: bárhol is dolgozzanak: Löffingen illetve kínai és a magyarországi telephelyeinken.

Vajon képes erősíteni csapatunkat és amennyiben igen, akkor pontosan hol? Derítse ki és küldje el részünkre a jelentkezését!

Akutális ajánlataink

Projektvezetőt keresünk azonnali munkakezdéssel cégünk soproni telephelyére (férfi/nő/egyéb)
Feladatok:
• Műszaki, funkcionális, költség és minőségügyi előírások alapján örténő projektmanagement a határidők pontos betartásával
• Projektfolyamatok és mérföldkövek nyomon követése és dokumentálása
• Minőségirányítási eljárások/folyamatok végrehajtása, értékelése és bevezetése APQP és PPAP alkalmazásával
• Prezentációk és jelentések készítése
• Rendszeres meetingek és döntéshozó ülések előkészítése, szervezése, lebonyolítása és nyomon követése

Elvárások:
• Mérnöki diploma és további előnyt jelent technikus végzettség projektmenedzser képesítéssel
• Projekt management területén szerzett több éves tapasztalat
• Autóipari területen szerezett tapasztalat elvárás
• Folyékony, magasszintű angol nyelvtudás (német és/vagy kínai nyelvismeret előny)

További információ az állásról és a jelentkezésről alább található: sztoth@imscs.hu